Makiažas – kokios klaidos dažniausios ir kaip išlaikyti tobulą žavesį?

Makiažas – tai labai galingas ginklas, kuris gali visiškai pakeisti moters išvaizdą, užslėpdamas jos trūkumus ir išryškindamas geriausius, gražiausius bruožus. Tačiau kartais su makiažu yra persistengiama ir atrodome nenatūraliai. Taigi į ką vertėtų atkreipti dėmesį darantis makiažą?

Viena didžiausių klaidų tai per daug išpešioti, ploni antakiai, nes jie gali pakeisti jūsų veido bruožus. Geriausias sprendimas yra kreiptis į specialistą, kad jis, atsižvelgęs į jūsų veido formą juos sutvarkytų ir pasakytų kaip juos prižiūrėti. Taip pat nereikia persistengti su antakių ryškinimu. Jei antakiai atrodo netūraliai, jie rėžia akį, todėl derėtų nepersistengti ir nevaikščioti su tarsi nupieštais antakiais.

Taip nederėtų naudoti daug kreminės pudros. Ji turi būti naudojama odos spalvos suvienodinimui. Norint paslėpti spuogus ar kažkokius kitus nelygumus naudokite dėmelėms ar paraudimams skirtą maskuojamąją priemonę. Dažna moteris persistengia su pudra, todėl veidas atrodo nenatūralus ir per tamsus. Naudojant per daug pudros veido trūkumai yra ne užslepiami, o tik dar labiau išryškėja.

Idealus dieninis makiažas turėtų prasidėti su odos drėkikliu arba kremu. Dažnai moterys, turinčios riebią veido odą, jos nesudrėkina, o tada naudoja dar labiau odą sausinančias priemones bando panaikinti odos blizgesį. Ant sudrėkintos odos tempkite pudros sluoksnį. Jos spalva turėtų būti kuo naturalesnė ir atitikti jūsų odos atspalvį. Jei norite, kad makiažas ilgiau išliktų, rinkites kompaktinę arba biriąją pudrą. Taip pat nepakenktų sumodeliuoti veidą bronzantu. Tada galite truputį paryškinti akių vokus bei skruostus. Akių vokus patepkite žemės atspalvio šešėliais, perbraukite blakstienas tušu ir retušuokite išorinius kampučius. Su lūpdažiu galite paeksperimentuoti ir naudoti įvairius, blizgius, net pačius ryšiausius lūpų dažus. Nors matinis lūpdažis yra perkamiausia kosmetikos priemonė ir juo pateptos lūpos yra kur kas išraiškingesnės, makiaže svarbiausia yra oda. Jeigu ji neatrodys gerai, tai nesižiūrės nei lūpos nei akys. Baigiant makiažą patepkite veido sritį bei kaklą pudra, nes jų spalvos labai skiriasi.

Jei darote vakarinį makiažą, vadovaukitės šia tasiykle: arba ryškios akys, arba ryškios lūpos. Taip jūsų veidas išliks subtilus, nebus perkautas makiažo ir neatrodys pernelyg vulgariai. Taip pat gali būti pusiau ryškios lūpos ir pusiau ryškios akys. Vakarėliui taip pat galite rinktis blizgučius, nes neperistengus jie atrodo gražiai, skoningai ir pritraukia aplinkinių dėmesį.

Jei norite atrodyti unikaliai ir nepriekaištingai, nesivaikykite mados tendencijų. Visos moterys yra skirtingos, todėl skiriasi ir jų oda bei veido bruožai. Jei daugiau dėmesio skirsite sau ir savo veido bruožams, atrodysite stilingai ir nepriekaištingai.

Pagrindinės priemonės, kurios yra būtinos moters kosmetikos rinkinėlyje turėtų būti lengvas maskuoklis, skirtas nelygumams, paraudimams bei spuogeliams paslėpti, blakstienų tušas, lūpu blzgis ir kreminė pudra. Visa kita žiūrėkite pagal savo veido bruožus bei norus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.