Moteriška apranga

Pagaliau prasidėjus pavasariui, ne viena moteris ima svarstyti apie garderobo atnaujinimą bei investicijas į naujus drabužius bei aksesuarus. Noras nusimesti šiltus megztinius ir pagaliau dėvėti šį tą lengvo sieja ne vieną merginą, tačiau kaip ir kiekvieną kitą sezoną iškyla klausimas – kokia moteriška apranga yra madinga būtent šį sezoną? Kaip žinia, madų tendencijos keičiasi gan greitai. Žinoma, kiekvienai metais išlieka panašių ir universalių akcentų, tačiau visi nauji sezonai turi po vieną ar kelis pagrindinius mados akcentus, kurie kuria stilių ir atitinka visas tendencijas. Kalbant apie praėjusią žiemą, greičiausiai daugelis pastebėjo, jog paltai bei striukės odinėmis rankovėmis buvo itin populiari ir paklausi prekė. Taip buvo todėl, jog būtent šis akcentas buvo laikomas sezono topu. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, ką vertėtų įsigyti pavasarį, štai keli patarimai.

Visų pirma pradėkime nuo lauko drabužių. Šilti pūkiniai paltai ar kailiniai jau gali keliauti į spintą, na o laikas – odiniams švarkeliams. Jei manote, jog tai gan didelė investicija, jus paguostų tik tas faktas, jog tokia aprangos detalė niekada neišeis iš mados. Ją galima derinti ir prie juodos suknelės su aukštakulniais ir prie laisvalaikio drabužių. Taigi, šis pirkinys tikrai nebus numestas ir jį dėvėsite kiekvieną dieną. Spalvą galite pasirinkti pagal tai, kokie tonai jums labiausiai patinka. Kiti šio pavasario akcentai – raštai. Pastarieji sugrįžo į madą ir ją tiesiog užvaldė. Vos tik pasirodys naujausios pavasario kolekcijos, pastebėsite, jog jose gausu gėlėtų, ryškių ir pastelinių spalvų audinių. Šį sezoną kiekviena mergina turi turėti šį tą moteriško ir švelnaus. Svarstant kokia moteriška apranga madinga bus šį sezoną, negalima pamiršti ir sijonų. Šį sezoną tikrai neapsieisite be “skater” tipo pūstų sijonėlių. Jie gali būti tiek vienspalviai, tiek gėlėti ar raštuoti. Svarbiausia forma ir lengvumas. Sugrįžtant prie raštų, negalima pamiršti dryžių, languotų ir panašių audinių. Jie buvo populiarūs žiemą, išliks ir pavasarį.

Jei jus domina puošnios suknelės šventėms, šie patarimai greičiausiai nėra labai naudingi, nes jie daugiau orientuoti į kasdienę madą, laisvalaikį. Šventinė suknelė, kuri visada tiks bet kokiai progai – tai juoda suknelė. Vidutinio ilgio modelis puikiai derės įvairiose aplinkose, tiek laisvalaikiu, tiek formaliame stiliuje. Tai viena iš tų investicijų, kurią dar ne kartą panaudosite. Taigi, pasiruoškite kelionėms į parduotuves ir atsinaujinkite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.