Erotinės prekės skatina išvengti nėštumo su prezervatyvais

Lytinio gyvenimo tiesų, šiais laikais, pradedama mokyti gana ankstyvame amžiuje. Paprasčiausiai taip siekiama užkirsti kelią neplanuotam nėštumui. Žinoma, geriausiai jį sustabdyti, jei ne susilaikymas, gali įvairios apsaugos priemonės. Erotinės prekės ne tik skatina užsiimti seksu, tačiau taip pat ir stengtis nesusilaukti neplanuoto vaikelio. Kai kurie teigia, jog tokio tipo parduotuvės yra iškrypimas ir reikėtų net jas uždrausti. Kiti skuba prieštarauti – tai puikus būdas pagyvinti santykius ir išmokyti jaunimą riboti savo įgeidžius. Juk tokio tipo parduotuvėse taip pat prekiaujama ir apsaugos priemonėmis. Populiariausia jų – prezervatyvai. Pastarieji apipinti mitais, kuriuos dažniausiai paleidžia kitų apsisaugojimų priemonių konkurentai.

o   Prezervatyvai esą sumažina pačio lytinio akto malonumą. Daugelis yra girdėjęs posakį, jog mylėtis su prezervatyvu prilygsta laižyti medų per stiklainį. Galbūt anksčiau taip buvo, kuomet tokio tipo apsisaugojimo priemonės buvo gaminamos iš kur kas storesnio sluoksnio latekso. Šiuo metu kuriami prezervatyvai ypač ploni, tad dažniausiai jų visiškai nesijaučia.

o   Prezervatyvai labai dažnai plyšta. Taip pat pat mitas. Viskas priklauso nuo to, ar teisingą dydį išsirinksite ir ar pats stengdamasis jį užsidėti nesuplėšysite. Kad ir kaip keista, dažniausiai prezervatyvai plyšta, kadangi būna išsirenkamas per didelis dydis, o ne per mažas. Internete gausu informacijos, kaip išsirinkti labiausiai jums tinkamą. Pasiskaitykite ir būkite garantuoti, kad netikėtas nėštumas nesugadins jūsų gyvenimo planų.

o   Prezervatyvai padeda užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Priešingai, jie yra vieninteliai, kurie užkerta kelią tokių ligų plitimui (kalbame tiek apie vyriškus, tiek apie ne tokius populiarius moteriškus). Žinoma, jei jis suplyš, kelias ligos židiniui bus atviras, tačiau jei nesimylėsite su nepažįstamu žmogumi, neiškils ir tokia baimė.

Erotinės prekės skatina ne tik mylėtis, tačiau ir daryti tai kuo atsakingiau. Pasitikėkite savo lovos partneriu, tegul juo netampa menkai arba visiškai jums nepažįstamas žmogus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.