Originalios idėjos vestuvėms

Šiuolaikinės nuotakos skyla į dvi puses. Vienos renkasi klasikines lietuviškas vestuves, kurios dažnai minimos dvi arba tris dienas. Tuo tarpu kitos galvoja, kad tai atgyvena ir planuoja vestuves visiškai atsiribodamos nuo tradicijų, kurios ilgus metus buvo puoselėjamos Lietuvoje. Modernios idėjos vestuvėms gali padėti sukurti išties išskirtinę šventę, kuri ilgus metus bus nuostabus prisiminimas ne tik jauniesiems, tačiau ir šventės svečiams.

  • Vietoj tradicinių vestuvių šventimo vietų pasirinkite kiek neįprastą. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarėja jachta arba laivas, kur bus minimos vestuvės. Nepagalvokite, kad toks pasirinkimas tinka tik mažai svečių kviečiantiems jauniesiems. Tikrai ne.
  • Ilga balta suknelė – nekaltumo simbolis, tačiau dažna nuotaka to atsisako. Renkasi ne tik trumpesnes arba visiškai trumpas sukneles, tačiau ir kur kas ryškesnių spalvų. Nors drabužių dizaineriai nerekomenduoja rinktis juodos arba labai ryškių spalvų kaip raudona, tačiau bet kokia pastelinė spalva atrodys labai puikiai.
  • Galvodami apie tai, koks maistas svečiams ir jums patiems labiausiai patinka, nepamirškite, kad šiais laikais daugelio žmonių mityba skiriasi ir labai svarbu, kad šventės metu nei vienas asmuo neliktų nepavalgęs. Jeigu nežinote visų mitybos įpročių – tokiu atveju galima kvietime nurodyti, kad jeigu turi pageidavimų – susisiekia su jaunaisiais.
  • Nesirinkite nuvalkiotų tradicinių gyvūnų išnaudojimo būdų, kurie jau seniai įvardijami kaip kičas. Pavyzdžiui, balandžių paleidimas į laisvę, kuris toli gražu nesimbolizuoja laisvės, kadangi balandžiai gyvena uždaryti narvuose. Ir taip pat arkliukai, kurie turi vargti ir traukti karietą jiems netinkamu asfaltuotu paviršiumi.
  • Kalbant apie gyvūnus, šiuo metu populiaru kvietime nurodyti, kad vietoj gėlių žmonės į šventę atvežtų maisto gyvūnams, kuris vėliau gali būti paaukojamas gyvūnų globos namams. Nuostabi idėja, kadangi gėlės nuvysta, o mažieji mūsų draugai bus pamaitinti visų svečių gerumu. Juolab, kai gėlių kainos tokios…

Bet kokios idėjos vestuvėms yra geros, tik labai svarbu jas suderinti. Ne veltui daugelis kreipiasi į specialistus, kurie padeda suplanuoti gražią šventę. Tiesa, nepamirškite, kad jūs esate patys svarbiausia ir būtent Jūsų norai turi virsti realybe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.