Karkasiniai namai: kodėl reikia rinktis medinį variantą?

XIX-XX amžiuje beveik visi tautiečių namai buvo statomi iš medžio. Galbūt tai sistemingai būtų išlikę ir iki mūsų dienų, jeigu ne rusų valdžia, kuri okupavusi šalį visiškai pakeitė lietuvaičių mentaliteto ypatumus. Mediniai namai tapo nebepopuliarūs, o juos pakeitė betoniniai arba plytiniai, kurie daugeliu atveju išliko iki šių dienų. Karkasiniai namai šiame amžiuje tapo vėl labai populiarūs. Daugelis tautiečių net nesvarsto, kurį variantą pasirinkti, kadangi atrodo akivaizdu, kad kai yra galimybė rinktis būtinai reikia apsistoti ties medžiu. Karkasinių namų statyba vėl populiari tapo tik šiame dešimtmetyje. Paprasčiausiai žmonės susidėlioja pliusus ir minusus, kurie galiausiai padeda nuspręsti ir priimti teisingą sprendimą. Susidėliojus pliusus ir minusus kur kas paprasčiau suvokti, ar medinis namas jums tiktų ir patiktų.

Pigumas, greitumas ir kokybė viename

Karkasinių namų statyba prieš plytinius arba betoninius laimi dėl daugelio veiksnių. Pirmiausia dėl kokybiškai greito pastatymo. Jei norite, kad namas jūsų teritorijoje atsidurtų per kelis mėnesius – tokiu atveju būtent mediniai namai jums labiausiai tinkamas pasirinkimas. Štai plytiniai gali būti statomi net iki metų laiko. Žinoma, visada galima pasisamdyti tokią komandą, kuri būtų suinteresuota viską atlikti kur kas skubiau. Tačiau dažniausiai tai kainuoja papildomus pinigus. Deja, pastarieji būna dideli. Štai karkasiniai namai bet kuriuo atveju pastatomi labai greitai ir tuo pačiu neabejotinai kokybiškai. Kas geriausiai gali išduoti, kad kokybė yra prioritetiškai aukštoje pozicijoje? Tai, jog dažniausiai karkasiniai namai visiškai netvarkomi puikiai funkcionuoja net iki keliasdešimties metų. Praėjus tokiam laiko tarpui reikia minimalių investicijų ir šiek tiek laiko siekiant, kad namas vėl būtų sutvarkytas. Taigi, tiesa yra ta, kad karkasiniai namai tikrai labai kokybiškas pasirinkimas už labai prieinamą kainą.

Kodėl karkasiniai namai tokie populiarūs?

Anksčiau mūsų aptarti veiksniai ir lemia, kad žmonės labai dažnai pasirenka medinius namus. Ir būtent karkasinius, o ne rąstinius, pavyzdžiui. Tuo pačiu verta akcentuoti, jog tai estetiškai akiai labai patrauklus variantas. Daugelis žmonių pasirinkę karkasinius namus net neplanuoja kaip nors ypatingai dekoruoti pačio namo vidaus. Labai dažnai pasirenkamas natūralus variantas, kuris vėliau papuošiamas įvairiausiais raižiniais. Tuo pačiu karkasiniai namai atrodo labai estetiškai, kadangi galima nesunkiai įmontuoti labai didelius langus. Dažniausiai pastarieji yra toks geras šviesos šaltinis, kad nereikia papildomų lempų ir net žiemos metu gana ilgai galima džiaugtis šviesa, kuri sklinda nuo sniego.

Karkasinių namų statyba – dažnas šiuolaikinio tautiečio pasirinkimas, kuris turi labai daug privalumų. Jei ir jūs svarstote, iš kokios medžiagos namą statyti – rekomenduojame šį variantą. Tai galimybė džiaugtis šiltais ir jaukiais namais, kurie nepareikalaus labai daug investicijų ir laiko. Svarbiausia pasisamdyti profesionalią komandą, kuri viską atliktų kokybiškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.