Vonios kambario aksesuarai

Vonios kambario aksesuarai gali visiškai pakeisti patalpos vaizdą, todėl aksesuarų stilius yra labai svarbi interjero dizaino detalė taip pat ir vonios baldai. Nepriklausomai nuo to, ar aksesuarai yra būtini ar ne, ar jie dideli ar maži, įsitikinkite, ar jie tinka patalpos apdailai ir suteikia jai patrauklumo. Nemažai pavyzdžių galima prisirinkti iš įvairių stiliaus žurnalų arba interneto platybėse gausu pavyzdžių kaip žmonės turi įsirengę savo namų interjerą vonioje. Visa tai palengvina ne tik jūsų protą, bet ir jūsų išlaidas sumažina bereikalingiems darbams.

Ranksluoščių laikikliai: Dažnai vonios kambaryje prireikia pakabinti ir išdžiovinti rankšluosčius, o tam labiausiai tinka šildomi rankšluosčių laikikliai. Norint sukurti puikią kompoziciją, rankšluosčių laikiklių funkcionalumą galima suderinti su kitais vonios kambaryje esančiais – Įprastais, modernesniais ar naujoviškais – aksesuarais.

Įprasti laikikliai: įprasti paprastos konstrukcijos ir neišskirtinio stiliaus laikikliai gerai dera jau apdailą turinčiame vonios kambaryje. įprastas rankšluosčių laikiklis yra praktiškas ir atrodo puošniai, nepriklausomai nuo to, ar jis jungiamas į elektros tinklą ar prie centrinės šildymo sistemos.

Šiuolaikinės sistemos: pastaraisiais metais atsirado įvairesnių ir naujoviškesnių rankšluosčių laikiklių modelių. Jų konstrukcija, skirta džiovinti šiluma, tarnauja kaip radiatorius, o jos neįprasta niša puikiai tinka šiuolaikinio vonios kambario interjerui.

Įmontuotos įrangos keitimas

Visas mažesnes įmontuotos įrangos detales pakeisti lengva ir paprasta, be to, kartu pasikeičia ir visas sienos paviršiaus vaizdas. Norint pakeisti stilių, nebūtina atlikti sudėtingus ar daug laiko reikalaujančius pakeitimus, įrangos tvirtinimasdažnai prie pagrindinės sieninės įrangos būna pridedamas popierinis šablonas, su kuriuo daug lengviau žymėti įrangai tvirtinti reikiamas vietas. Pridėkite šabloną prie sienos ir pažymėkite atitinkamus taškus. Paprasčiausi pokyčiai : pamirštama pakeisti šviestuvų arba žaliuzių virvelių rankenėles. Be įprastų plastikinių, yra daug kitokių – lengvai ir greitai tvirtinamų – virvelių rankenėlių.

Durų užraktas

Yra daug įvairiausių vonios užrakto sistemų; pasirinkdmas priklauso nuo individualaus skonio ir nuo to, kas tinka jūsų vonios kambariui. Galima rinktis užraktą be rankenos, tačiau bendra rankenos ir užrakto sistema- geriausias sprendimo variantas.

Užrakto veikimo principas: bendra užrakto sistema veikia tokiu principu — vonios kambario rankenos viduryje esantis užrakto varžtas užrakina duris.

Vaikų saugumas: bendra rankenos ir užrakto sistema žavi tuo, kad daugelį durų specialiu saugos raktu galima atrakinti iš išorės. Tad vaikui užsitrenkus vonios kambaryje, galima jį išvaduoti be vargo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.