Frezuoti raižiniai

Frezavimas tai sudėtingas metalo ar kitų įvairių medžiagų formavimas. Frezavimo metu šalinant medžiagą, gaunama galutinė forma. Tai yra frezuoti raižiniai. Šis procesas paprastai atliekamas frezavimo staklėmis, kurios pagrindinės dalys yra freza, kuri sukasi apie savo ašį kaip grąžtas bei darbinis stalas ant kurio dedamas ruošinys. Frezavimo metu pagamintos dalys paprastai yra įvairūs objektai, kurie užprogramuojami staklių programoje. Būtent tai leidžia staklėms atlikti pageidaujamas skirtingas užduotis. Leidžiama paklaida dažniausiai yra itin maža. Paprastai frezuojami įvairiausi maketai, interjero detalės, lauko bei vidaus reklamos, įvairiausios nestandartinių formų figūros ir t.t.

Frezavimo staklės yra taip sukurtos, jog taupytų laiką bei pinigus. Visų pirma jos yra visiškai automatizuotos, todėl nereikalinga operatoriaus priežiūra. Antra, jos atlieka daugybę funkcijų, tokių kaip plyšio išpjovimo, obliavimo, gręžimo ir sriegimo, drožimo, frezavimo ir pan. Taip pat kokybė ir net smulkiausių detalių tikslumas yra garantuotas, o staklių darbas gali būti nepertraukiamas visą parą. Dirbant tokiomis staklėmis, išmetamų atliekų kiekis yra mažiausias, lyginant su kitais metodais, siekiant gauti tokį patį rezultatą. Frezuoti raižiniai gali būti iš įvairių medžiagų. Frezuoti galima metalą, medieną, plastiką, polikabonatą, aliuminį, plokštes, organinį stiklą, PVC plokštes ir t. t. Kiekviena medžiaga reikalauja skirtingo frezavimo greičio, kuris priklauso nuo šalinamos medžiagos kiekio. Kuo kietesnė medžiaga, tuo mažesniais kiekiais ir lėčiau šalinama nereikalinga frezuojamos detalės dalis. Galima atlikti individualius įvairaus sudėtingumo ir dydžio užsakymus pagal pasirinktą kliento brėžinį, o tokio neturint, galima jį paruošti. Sudėtingesnėms dalims išfrezuoti gali prireikti daugybės valandų, o labai paprastoms – vos kelių minučių. Frezuoti gaminiai plačiai naudojami statybose.

Kalbant apie statybas, svarbu paminėti stogo dangas. Stogas, yra viena svarbiausių namo sudedamųjų dalių. Šiais laikais yra susikūrusi ne viena įmonė, kuri specializuojasi stogų dangose. Šios įmonės ne tik parduoda, bet ir teikia išsamias konsultacijas savo klientams, siekdamos palengvinti pasirinkimą, suteikti visą reikiamą informaciją apie gaminius. Taip pat individualiai parenka pagal užsakovo namo projektą medžiagas bei gali paruošti stogo sąmatą. Jeigu reikia, specialistai atvyksta į vietą, atlieka visus reikiamus matavimus. Juk kiekvienam itin svarbu pasirinkti tinkamą gaminį pagal poreikį bei galimybes. Gali būti čerpinis, skardinis, šiferinis ar dekoratyvinis stogas. Visi žino, jog visuomet geriausia kreiptis į savo srities specialistus, kurie savo sritį išmano geriausiai. Stogai ir jų danga ne išimtis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.